niedziela, 30 października 2016

[KONKURS] Do wygrania ''Szklany tron'' & ''Harry Potter i Przeklęte dziecko''

Hej Kochani! 
Books N' Roses obchodzi dzisiaj roczek! Z tej okazji w podzięce za 26000 wyświetleń i ponad 200 obserwacji zapraszam Was na mały konkurs! 
Do wygrania Szklany tron, czyli nagroda ufundowana przez Wydawnictwo Uroboros oraz Harry Potter i Przeklęte Dziecko, książka kupiona przeze mnie w ramach konkursu!
Zapraszam do zabawy!!! 
baner konkursowy

Informacje o pierwszej nagrodzie:
Tytuł: Szklany tron
Autorka: Sarah J. Maas
Wydawnictwo: Uroboros
Data wydania: 25 czerwca 2013
Kategoria: fantastyka
Liczba stron: 520
Oprawa: miękka
Format: 13.0 x 20.0 cm
Opis: Celaena Sardothien odbywała ciężką karę za swoje przewinienia wystarczająco długo, by przyjąć propozycję, z której nie skorzystałby nawet szaleniec: jej dożywotnia niewolnicza praca w kopalni soli nie musi kończyć się dopiero z dniem jej śmierci, jeśli tylko dziewczyna zdecyduje się wziąć udział w turnieju o miano królewskiego zabójcy. To będzie walka na śmierć i życie, ale Celaenie nieobce są tajniki fachu zawodowego mordercy. Jeśli się jej powiedzie, po kilkuletniej służbie na królewskim dworze odzyska wolność. Jeśli nie – zginie z rąk któregoś z przeciwników: złodziei, zabójców i wojowników, najlepszych w całym królestwie. Szanse na pomyślne przejście wszystkich etapów turnieju są niewielkie, ale Celaena nie ma nic do stracenia.

Pod okiem wymagającego dowódcy straży rozpoczyna przygotowania do starcia z najgroźniejszymi osobnikami królestwa. Wkrótce jednak pojawiają się komplikacje: ginie jeden z uczestników turnieju, a niedługo potem podobny los spotyka innego rywala młodej zabójczyni.

Czy Celaena zdoła dowiedzieć się, kto stoi za tajemniczymi zabójstwami? Czasu jest coraz mniej, a dziewczyna musi mieć się na baczności – zabójca może obrać za kolejny cel właśnie ją. Śledztwo doprowadzi do odkryć, których nigdy by się ni nie spodziewała.


 Informacje o drugiej nagrodzie:
Tytuł: Harry Potter i Przeklęte Dziecko
Autorzy: J. K. Rowling, Jack Thorne, John Tiffany
Wydawnictwo: Media Rodzina
Data wydania: 22 października 2016
Kategoria: fantastyka
Liczba stron: 368
Oprawa: miękka
Format: 13,5 x 20,5 cm
Opis: Harry Potter nigdy nie miał łatwego życia, a tym bardziej teraz, gdy jest przepracowanym urzędnikiem Ministerstwa Magii, mężem oraz ojcem trójki dzieci w wieku szkolnym.

Podczas gdy Harry zmaga się z natrętnie powracającymi widmami przeszłości, jego najmłodszy syn Albus musi zmierzyć się z rodzinnym dziedzictwem, które nigdy nie było jego własnym wyborem. Gdy przyszłość zaczyna złowróżbnie przypominać przeszłość, ojciec i syn muszą stawić czoło niewygodnej prawdzie: że ciemność nadchodzi czasem z zupełnie niespodziewanej strony.
*** 
Jest to kolejny konkurs na blogu, którego forma to losowanie. Tym razem ze względu na dwie nagrody wybiorę za pomocą strony losowe.pl dwóch zwycięzców, co oznacza, że zrobię dwa oddzielne losowania.
Uczestnik może otrzymać maksymalnie 4  losy za: publiczne obserwowanie mojego bloga, udostępnienie baneru,  polubienie strony na facebooku, zaobserwowanie mojego profilu na instagramie. Podanie emaila jest koniecznym elementem zgłoszenia.
Znajdziesz mnie na instagramie tutaj klik! 
Znajdziesz mnie na facebooku tutaj klik!
Przykład zgłoszenia:
Zgłaszam się!
Wybieram nagrodę numer: 1/2
Obserwuję jako:
Mój e-mail:
Udostępniam baner: Nie/Tak + link, pod którym udostępniony został baner
Lubię na FB: Nie/Tak + nazwa pod jaką uczestnik lubi fp
 Obserwuję na instagramie: Nie/Tak + nazwa pod jaką obserwujesz
I to tyle! :)

Regulamin: 
 1.    Organizatorem konkursu jestem ja - StormWind
 2. Fundatorem pierwszej nagrody oraz jej przesyłki jest Wydawnictwo Uroboros
 3.  Jako organizatorka pokrywam koszty drugiej książki oraz jej przesyłki.
 4.   Konkurs trwa od 30 października do 30 listopada br. do godziny 23:59, zgłoszenia nadesłane po zakończeniu konkursu nie będą brane pod uwagę
 5.   Uczestnik konkursu musi posiadać adres korespondencyjny na terenie Polski. 
 6.   Uczestnik konkursu musi być publicznym obserwatorem tego bloga.
 7. Aby konkurs doszedł do skutku musi się zgłosić przynajmniej 15 osób
 8. Jedna osoba nie może wybrać dwóch nagród
 9. Zwycięzcy zostaną wylosowani przeze mnie, a wyniki  będą opublikowane na moim blogu 10 grudnia br.
 10.   Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranych mailowo. W wypadku, gdy nie dostanę odpowiedzi w ciągu 5 dni, wybiorę nowego zwycięzcę. 
 11.   Uczestnik otrzymuje los za zgłoszenie oraz dodatkowe losy (za udostępnienie baneru, obserwacje na instagramie i polubienie strony na facebooku).
 12. Biorąc udział w konkursie akceptujesz ten regulamin.
''I niech los zawsze wam sprzyja''! 
Buziaki, 
StormWind :*
Wykonała Ronnie