wtorek, 22 marca 2016

Unpopular Opinions BOOK TAG

Witajcie kochani!
Dziś, w ten zimny, ale już kolejny dzień wiosny przychodzę do Was z Unpopular Opinions BOOK TAG, do którego nominowała mnie kochana SilverMoon z bloga Books obsession, za co bardzo dziękuję i zapraszam do niej! <3 1. Popularna książka lub seria, której nie lubisz.
Witamy w krainie gniotów i szmir, Panie i Panowie przed Wami książka, której szczerze nienawidzę! Wiem, że pewnie są tu fajni tej serii, ale teraz powiem Wam najbardziej szczerze co myślę o tej serii: totalne dno, ''zero'', a Tobias jest mi obojętny. GNIOT I SZMIRA NUMER 1! 

2. Popularna książka lub seria, której wszyscy nienawidzą, ale ty kochasz.
Nie wiem  dlaczego, ale ostatnio słyszę coraz to gorsze opinie o ''Gwiazd naszych wina'', a przecież to taka świetna książka, mam do niej ogromny sentyment i raczej tak pozostanie.

 

3. Trójkąt miłosny, w którym główny bohater/bohaterka, według Ciebie, wybrała złą osobę LUB literacka para, której nie lubisz.
 Literacka para, której nie lubię: Sylvain i Allie, jestem w TeamCarter, a zachowanie zarówno Allie, jak i Sylvaina było irytujące, a to co wyprawiał Carter przez połowę serii ŻENUJĄCE. GNIOT I SZMIRA NUMER 2. 4. Popularny gatunek literacki, po który rzadko sięgasz.
Kryminały... Średnio lubię ten gatunek, zawsze wychodzi na to samo: okazałam się złym detektywem i nie rozwiązałam zagadki... Fantastyka moim numerem 1! 


 5. Popularny bądź uwielbiany bohater, którego Ty nie lubisz.
Adam z ''Dotyku Julii'', już od początku nie lubiłam tego bohatera, w moim serduszku został inny. TeamWarner! <3
6. Popularny autor, do którego nie jesteś przekonany.
 Stephanie Meyer! Nie czytałam KULTOWEGO ZMIERZCHU, CZYLI KSIĄŻKI, KTÓRĄ CHYBA CZYTAŁ KAŻDY (a jednak nie każdy) i sama nie wiem, czy po nią sięgać, jest mnóstwo negatywnych opinii, a przecież jest tyle lepszych książek! <3

             


7. Popularny wątek/motyw, którego masz już dosyć.
I tutaj muszę odpowiedzieć tak jak Silver: TRÓJKĄTY! Rozumiem, że autorzy mają bardzo zróżnicowaną wyobraźnię, ale błagam przestańcie mnie katować czymś takim: 
Carter: Kocham Allie
Sylvain: Kocham Allie
Allie: No i kogo mam wybrać, bo nie wiem :/
.


8. Popularna seria, której nie chcesz przeczytać
''Pięćdziesiąt odcieni''! Greyowi mówię stanowczo NIE! Nie lubię erotyków,  ostatnio o tej książce jest bardzo głośno, sama nie wiem dlaczego... 

9. Mówi się, że ''Książka jest zawsze lepsza od filmu'', ale który film lub serial podobał Ci się bardziej niż książka?
Nie miałam jeszcze takiego przypadku, ale lubię ekranizację ''Niezgodnej'', w moich oczach wypadła prawie tak samo dobrze (CZYLI OKROPNIE) jak książka. Kocham ekranizacje przygód Harrego Pottera, nie ma nic lepszego niż obejrzeć HP razem z przyjaciółką i paczką popcornu (a to, że jest okropny upał i gdy otworzysz okno, słyszysz przejeżdżające samochody i pociągi nic nie znaczy)
Nominacje wędrują do:
Do ostatniej strony z bloga Do ostatniej strony
A. z bloga Chaos myśli
 Livingbooksx z bloga Livingbooksx. 
Martę M.  z bloga  Books-my life
 oraz każdego, kto ma ochotę wykonać ten TAG! 

''I niech los zawsze Wam sprzyja!''
Już niedługo nowa recenzja! 
Buziaki, 
StormWind

Wykonała Ronnie