sobota, 26 grudnia 2015

Cytaty, które uwielbiam #2

Dziś, kiedy towarzyszy mi ten świąteczny nastrój przedstawiam Wam drugą część cytatów, które uwielbiam.
Nie ma co przedłużać! Zaczynajmy!

#1
Nadzieja bierze mnie w ramiona i trzyma w swoich objęciach, ociera mi łzy i mówi, że dziś, jutro, za dwa dni wszystko będzie dobrze, a ja jestem na tyle szalona, że ośmielam się w to wierzyć.
~Dotyk Julii 

#2
 Wiedziałam, że słowa mogą ranić, ale nie wiedziałam, że mogą zabić.
~Sekret Julii

#3
 Słowa, myślę sobie są takie nieprzewidywalne. Żaden pistolet, miecz, armia ani król nie mogą się mierzyć z potęgą jednego zdania. Miecze mogą ranić i zabijać. Słowa zagnieżdżają się w naszych ciałach i pasożytują w nich jak robactwo. Niesiemy je ze sobą w przyszłość, nie mogąc się od nich uwolnić.
~Dar Julii

#4
Życie jest zabawne, prawda? Kiedy już myślisz, że wszystko sobie poukładałeś, kiedy zaczynasz snuć plany i cieszyć się tym, że nareszcie wiesz, w którym kierunku zmierzasz, ścieżki stają się kręte, drogowskazy znikają, wiatr zaczyna wiać we wszystkie strony świata, północ staje się południem, wschód zachodem i kompletnie się gubisz. Tak łatwo jest się zgubić.
~Love, Rosie

#5
Miłość nie polega na tym, aby wzajemnie sobie się przyglądać, lecz aby patrzeć razem w tym samym kierunku.
~Mały Książe
 
#6
Niektóre drogi trzeba pokonywać samotnie.
~Kosogłos
 
#7
 Moje idee to gwiazdy, których nie potrafię ułożyć w konstelacje.
~Gwiazd naszych wina 

#8
Miłość – najbardziej zdradliwa choroba na świecie: zabija cię zarówno wtedy, gdy cię spotka, jak i wtedy, kiedy cię omija. Ale to niedokładnie tak. To skazujący i skazany. To kat i ostrze. I ułaskawienie w ostatnich chwilach. Głęboki oddech, spojrzenie w niebo i westchnienie: dzięki ci, Boże. Miłość – zabije cię i jednocześnie cię ocali.
~Delirium 

#9
I niech los zawsze wam sprzyja.
~Igrzyska śmierci
 
#10
Życie, uświadomił sobie, bardzo przypomina piosenkę.
Na początku jest tajemnica, na końcu - potwierdzenie, ale to w środku kryją się wszystkie emocje, dla których cała sprawa staje się warta zachodu.
~Ostatnia piosenka
 
Mam nadzieję, że post się Wam spodobał! Jeszcze raz życzę wszystkim szalonego sylwestra, nowych, świetnych doznań książkowych i spełnienia marzeń w nadchodzącym roku! 
Napiszcie koniecznie jakie są wasze ulubione cytaty, chętnie zobaczę!
''Piekło jest puste wszystkie diabły są tu"
Buziaki :*
StormWind
 
 
Wykonała Ronnie